VĚŠTBA Z RUN NA ROK 2023

Při otázce na čtvero ročních období doslova vystřelily runy Ingwaz, Raido, Fehu a Dagaz. Protože jsem se zeptala na jaro, léto, podzim a zimu, uvědomila jsem si, že tam chybí zima stávající a tak jsem dodatečně vytáhla runu Ehwaz.

Jaksi se mi nechce věřit, že vychází runy takto krásné, ale už jsem se odnaučila se s orákuly dohadovat. Stejně na jejich slova dojde.

Pojďme si to tedy rozebrat.

ZIMA

Ehwaz se pojí s tarotovou kartou Mág a ten se pro to, aby mohl být mágem musí očistit od minulosti a uvolnit od starých přání i křivd. Věští čas očištění a bez toho nebudete schopni přijímat pozitivní vesmírné vibrace. Zvládnete-li své stíny, budete svými pány vy a ne ony. Ehwaz ukazuje Sleinira, osminohého Ódinova koně, který svého pána přivedl k posvátnému stromu světa a k poznání moudra zapsaného v runách. Ukazuje velkou mužskou vitální sílu. Kůň může být mírný, ale také vycvičený do boje. Umí se brát o své štěstí i milovat. Runa je vlastně dvojitá runa Laguz a tak je dobré dát ještě více na svoji intuici. Můžete totiž narazit i na zradu, ztrácet víru ve vlastní sílu, a musíte tak umět svého koně dobře vést.

Přijdou nové informace, které jsou tu pro to, aby vám pomohly. Spolupráce s druhými lidmi pro vás bude nyní velmi důležitá. V osobním životě zavládne láska. Runa ukazuje lidi, kteří jsou si blízcí. Je o lásce a pevných vztazích, založených na vzájemné úctě a porozumění. Vliv na vás bude mít člověk střední postavy, který se rád obléká do přírodních materiálů, spíše s kolébavou chůzí. Vedle tohoto člověka druzí rozkvétají a realizují své sny. Uměl by být i znamenitým diplomatem. Nejvíce si bude rozumět se zrozenci ve Vahách a s Blíženci.

Runa jako talisman vám pomůže nalézt spřízněnou duši.

JARO

Inguz se pojí s tarotovou kartou Blázen, nebo Velekněžka.

Jednou větou: nechte plány dozrávat. Dojdete svého cíle. Váš vnitřní oheň inspirace vás bude hnát dopředu, abyste došli svého duchovního naplnění. Budete vnitřně aktivní, abyste nechali dozrát novou vnitřní sílu.

Inguz vám pomůže ve výdrži vše nechat dozrát. Vaše vize potřebují správné načasování a píli. Budete mít velké štěstí, pokud neslevíte ze svých plánů a dotáhnete je do konce. To, co je nyní zrnkem, při správném zalévání poroste a přinese dobré ovoce. Starejte se o své příjmy a může vám přijít příležitost si polepšit. Na vaší cestě věnujte pozornost klidnému zralému člověku s mladickým švihem a lehce prošedivělou kšticí. Jedním z jeho kladných rysů je zodpovědnost. Štěstí vám ponesou lidé povoláním rolníci, kněží, či duchovní mistři. A také lidé ve znamení Vodnáře.

Talisman z runy Ingwaz pomáhá chránit vaši energii. Pomáhá zachovat klid. Těhotným usnadňuje donošení plodu lásky. Kreslete žlutou, nebo hnědou barvou a noste s sebou.

LÉTO

Raidho se pojí s kartou Vůz, ale také jistou etapu v dozrávání Blázna a ten se učí uchovávat hodnotu peněz. 

Očekávejte změny ve vás i kolem vás. Může se také jednat o cesty různého typu, když se rozhodnete hledat štěstí jinde. Tak přestaňte čekat a běžte. Nyní je ta správná chvíle. Buďte ale opatrní, protože takovéto cesty člověka něco učí. Mějte sebou talisman bezpečné cesty, klidně i té astrální. Kdyby se u vašich dveří objevil neočekávaný host, přijměte ho bez ohledu na to, kdo to vlastně je. Přináší vám štěstí. Vaše situace se bude rychleji řešit.

Pokud meditujete, tato runa vám může přinést chuť k cestování, možná si pak budete chtít vyjít na procházku anebo dělat něco, co vyžaduje pohyb. Možná se i vaše myšlenky pohnou směrem do budoucnosti. Runa Raidho vás vyzbrojí silnými intelektuálními základy a také kreativitou a uměleckými sklony. Můžete potkat člověka mladistvé postavy s řidšími vlasy. Něčím vás už od prvního pohledu zaujme. Umí přemýšlet samostatně a rád realizuje nápady. Má rád lidi kolem sebe, ale také mívá období, kdy potřebuje samotu. Umí úspěšně dosáhnout svých cílů.

Runa pomáhá a chrání na cestách a také usnadňuje rozhodování.

PODZIM

Fehu je runa spojená s Bláznem i Kolem osudu. To vás může prostřednictvím vašich myšlenek a činů vynést nahoru, ale i opačným směrem. Podzim tedy bude velmi nepředvídatelný a vrtkavý a pouze ti, kteří se nebojí výzev, tak poznají i jeho odměny. Bude potřebná rozhodnost.  Kolo osudu i Fehu věští nejenom možnou hojnost, ale i nutnou rozhodnost ve slovech, činech i skutcích. Slovo bohatství pro vás ale bude velmi širokým pojmem. Je to nejenom to, co je dočasné, ale také to, co je nemateriální a duchovní, například láska, moudrost nebo duchovní krása.

Vaše vůle bude nebývale posílena a u druhých lidí budete vzbuzovat dojem autority. Objevíte v sobě touhu pomáhat, podpořit druhé a dělit se s tím, že víte, že sdílená radost je znásobená radost. Čím více vydáte, tím více sami dostanete od života. Budete mít radost, že se můžete o tyto dary osudu podělit s druhými lidmi. Jediné, co vás může rozladit, jsou předsudky a honba za svými vrtochy. Nicméně zařídíte to tak, že tím nebude trpět vaše domácnost. Spíše naopak.

Můžete potkat komunikativního člověka rozhodných pohybů, který zná svoji hodnotu. Bude o sebe dobře dbát. Překypuje potřebou pomáhat druhým lidem a dělit se o své znalosti a zkušenosti. Umí být dobrým organizátorem, který se umí vcítit do jádra pudla.

Štěstí vám může nést rolník, bankéř, šéf, či byznysmen.

Amulet z runy Fehu – posiluje organismus v době nemoci těla i duše, nese hojnost.

ZIMA 

Dagaz je runa spojená s transformací a tarotovou kartou Hvězda

Runa symbolizuje soumrak, po kterém však přijde svítání a nastávající den. Je zřídlem štěstí a naděje. Den je radostí. Tarotový Blázen se na své cestě plné útrap a nástrah probouzí do nového dne v dobré náladě.  Vidí ženu, která vylévá (symbolika marseillských tarotových karet) ze džbánů vodu do řeky. Usměje se na něj a on se dostává do stavu mystického probuzení. Najednou již ví, že to, co hledal, má na dosah ruky. Umyje se vodou a cítí se jako znovuzrozen.

Přichází vám období seberealizace. Možná si totiž uvědomíte, co chcete a také to, co je reálné. Možná potkáte člověka, který se umí velmi trefně vyjadřovat, má dobrý postřeh a je otevřený. Bude mít jasnou tvář, velké oči a vysoké čelo. Může být štíhlý s velkými dlaněmi. Do jeho nejčastějších frází častokrát zapadá – zas to bude dobré, že ano? Vše dobře dopadne.

Pokud takový člověk navštíví kartářku, přijde jenom proto, aby si potvrdil své city. Všechno, co se mu říká, potvrdí, jako kdyby to dávno věděl.

Přeji šťastný nový rok!

Vaše Helen


Autorka článku: Helen Stanku http://www.dobrakartarka.cz/

Helen StankuPocházím ze starobylého rodu, ve kterém nebyla nouze o kartářky, mágy a vědmy. Z rodiny kde se dědí řemeslo, ale především otevřená 7. a 6. čakra. S kartami je dobré se spřátelit. Karty potom oplácejí s láskou a ukazují okolnosti, které se později stanou. „Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energii člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás. Žádný výklad není zbytečný.


 

Nejnovější články na našem portálu

září 22, 2023 198
Jednou se mi do rukou dostala kniha, která ve mně zažehla podnět k napsání tohoto článku. Autorka...
září 20, 2023 446972
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
září 19, 2023 37082
Je mnoho způsobů vyjádření pro partnera, se kterým prý máte zažít neuvěřitelně romantickou lásku,...
září 17, 2023 84784
Bolest kdekoliv na páteři může duchovně znamenat, že jdete v životě špatným směrem či děláte něco,...
září 16, 2023 1137
23. 9. v 8:50 vstoupí Slunce do znamení Vah, které je prvním znamením v řadě, jež nás otevírá...
září 07, 2023 16419
Před 30 lety objevila známá americká lékařka Dr. Hulda Clarková něco, co významně změnilo směr...
srpen 23, 2023 1150
23.08.2023 v 11:02 vstoupí Slunce do znamení Panny, kdy sklidíme plody toho, co jsme nejen na...
srpen 20, 2023 11342
Jak často jsme si řekli, že bychom potřebovali trochu ubrat? Naše tělo je unavené nedostatečnou...
srpen 17, 2023 10625
V poslední době se objevil nový termín, Chanelling. Tento pojem se prezentuje jako výjimečná...
srpen 12, 2023 22372
KOŘEN A POČÁTEK. Kořen je myšlen v tomto světě, ve fyzické podobě – ZROZENÍ. Tak bych vyjádřila...
srpen 09, 2023 14331
Požehnání je velice harmonická vibrační energie, která dokáže zažehnat negativní energii, která se...
červenec 19, 2023 4001
23.07. 2023 ve 3:51 vstoupí Slunce do ohnivého znamení Lva, které nás prohřívá a naplňuje energií,...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1885011
Věřím, že každý se někdy zarazil nad "časem", tedy lépe řečeno nad čísly na hodinách, která na...
4 listopad 2019 513748
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
20 září 2023 446972
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 354090
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 287737
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
2 prosinec 2019 276352
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
27 říjen 2018 270217
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
17 červenec 2020 254517
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
3 srpen 2019 242505
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
13 duben 2020 241696
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
12 prosinec 2020 240551
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 236837
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 213517
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 204197
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 185516
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
30 září 2019 184393
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
27 srpen 2020 183140
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
6 prosinec 2018 175387
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 165173
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 162399
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 159990
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 141526
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 127201
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 123426
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...