Intucitivní Astrologie: Co vás čeká v Září dle vaší osobní numerologie?

Září je v numerologii silný měsíc, jelikož ztělesňuje vibraci čísla 9. Devítka značí přechody a ukončení. Je to poslední stupeň předtím, než započne nový cyklus. Je to také silné číslo tvoření. Nikola Tesla kdysi řekl: „Kdybyste věděli jen o velkoleposti 3,6 a 9, měli byste klíč k vesmíru."

V září můžeme nejsilněji pocítit témata našeho osobního čísla roku. Jde o to, že energie září vám pomůže postavit se čelem k lekcím, darům a výzvám, které jste si vybrali a které zažíváte po celý rok 2021. Je to i předvoj toho, abyste začali ukončovat prožitky a připravili se na nové lekce, které přijdou příští rok.

Rok 2021 dává v numerologii číslo 5. Pro vypočtení osobního čísla roku, je potřeba sečíst datum narození s číslem 5 a pak sčítat čísla, dokud nevyjde jednociferné číslo.

Například, pokud jste se narodili 29. prosince, sečtete 29 den narození + 12 měsíc narození + 5 číslo roku 2021. Vyjde vám 46. 4 + 6 je 10 a 1+0 je 1. Takže vaše osobní číslo je 1.

Osobní číslo roku 1

Byl to rozhodně rok nových začátků a změn. Je dost možné, že se váš život ubral úplně novým směrem. I když můžete v životě zažívat nejistotu, v tomto měsíci je ideální čas zasadit semínka. Číslo 1, je číslem nových začátků a i když jsou velmi silné a náročné energie, můžete už teď začít přemýšlet o nových začátcích, které byste chtěli, aby vám do života přišli. Během měsíce si napište tři nebo více věcí, které byste si chtěli zhmotnit. Můžou být všeobecné, nebo konkrétní, ale když si nastavíte záměry, můžete se cítit více nasměrovaní s účelem a směrem vaší cesty. Začínat novou kapitolu je vždy výzva, ale dělejte kroky vpřed, i když jsou jen malé. To zvládnete!

Osobní číslo roku 2

Tento rok byl pro vás rokem duality. Možná jste byli zmatení ohledně toho, co chcete, nebo jste třeba hledali partnera ať už v životě, nebo v práci. Setkávání s lidmi bylo letos velmi náročné, ale zkuste si najít způsob, jak se přizpůsobit situaci, nebo najít nové kreativní způsoby, jak se propojit s ostatními. Cítit propojenost s Vesmírem a světem kolem, je pro vás tento měsíc jeden z nejlepších kroků k získání síly. Umíte se natolik uklidnit, abyste cítili propojenost s Jednotou? Uzemnění v přírodě vám může hodně pomoci. Pokud jste se letos cítili na rozcestí, kde bylo mnoho cest, obzvlášť v oblasti lásky nebo vztahů, bude září měsícem pro zpomalení. Je dobré se podívat dovnitř a zjistit, co vlastně chcete.

Osobní číslo roku 3

Jste povoláváni k tomu, abyste se naučili autenticky vyjádřit a komunikovat svoje myšlenky a nápady jasným a srozumitelným způsobem. Pokud máte něco na srdci, nebo potlačené emoce, je skvělý čas zapracovat na jejich vypuštění. Také doporučujeme zapracovat či meditovat na páté krční čakře. Zářijové energie budou velmi podporující ve snaze pustit věci, pročistit staré emoce, které vám ubližují. Září je také velmi kreativní měsíc, takže využijte jeho energie k získání nového nadhledu a snáze uvidět váš život z jiného úhlu pohledu. Podívejte se na oblasti vašeho života, které jsou pro vás výzvou a uvědomte si, jak můžete využit tuto kreativní energii tak, abyste viděli věci novým a jasnějším pohledem.

Osobní číslo roku 4

Tento rok je vhodné dořešit nevyřešené záležitosti, obzvlášť pokud jde o domov či rodinu. Září je ideální měsíc na vyléčení starých rodinných zranění, nebo vytvoření zdravějších hranic, pokud se cítíte zneužíváni či využíváni. Je to i čas věnování se emocím, které v sobě máme, obzvlášť pokud se týkají rodiny, rodinného soužití nebo dětství. Tento měsíc bude pro vás i důležité se propojit s vnitřním dítětem. Září také bude přát organizaci a úklidu vašeho domácího zázemí a vytvoření prostoru, který bude souznit s energií, kterou si chcete do budoucna vytvořit a přitáhnout. Pro zlepšení toku energie domova, stačí byť jen to, vyhodit staré krámy a přebytečné věci.

Osobní číslo roku 5

Tento rok se změnila spousta vašich postojů a přesvědčení. Nejspíše se stále nacházíte ve fázi, kdy přemýšlíte, jak dál a jaký další krok byste měli udělat. Září je vysoce kreativní měsíc a ideální čas na nové myšlenky a postupy, které vám pomohou dělat věci jinak. Platí to, že někdy je dobré pozměnit zaběhnutou rutinu, nalezení nových věcí k inspiraci a naučit se vidět věci v novém a jasnějším světle. Vaše vnímání je tento měsíc zesílené, takže mějte otevřenou mysl a pozorujte, co do ní vpluje. Meditace, psaní deníku nebo kreativní aktivity, můžou být tento měsíc velice výhodné a pomohou vám usměrnit nějakou přebytečnou či zastavenou energii. Září také přinese lásku do vašeho života, takže pokud jste chtěli někoho potkat, jděte do toho.

Osobní číslo roku 6

Tento rok byl rokem odpočinku, oživení a omlazení. Pokud vyvstali nějaké problémy ohledně vašeho stylu života, může to být znamení, abyste zpomalili a zhodnotili své záměry předtím, než se zase vydáte na cestu. I když je mnoho změn ve vzduchu, září je měsíc, kdy je dobré zapřemítat a radovat se z toho, co ve svém životě máte. Dovolte si posadit se na zadní sedačku a jen si užívejte směr a tok, kterým plyne váš život. Pokud se letos objeví výzvy, nespěchejte. Není potřeba na vše hned přijít a vše vyřešit. Zkuste spíše odpočívat a přijímat, jelikož se časem vždy vše vyřeší. Září je i měsíc, kdy je dobré udělat něco pro svou mysl, tělo i ducha. Například energetické léčebné cvičení, meditace, jóga a další.

Osobní číslo roku 7

Tento rok byl pro vás velmi energetický a nejspíše jste měli hodně napilno. Pokud se chcete pohnout, ať už ve své práci nebo osobním projektu, září vám bude nakloněno. Během září je určitě dobré pohnout a uvést své plány v činy. Také si uvědomte, že je dobré strávit nějaký čas uvnitř sebe a postarat se o své vlastní niterné potřeby. Letos můžete také pociťovat různé formy duchovního probuzení a během měsíce září, se to může ještě více zesílit. Můžete být citlivější, mít živější sny nebo intuitivní vhledy. Pod touto energií, je dobré přesunout se z hlavy do srdce. Nikdy nevíte, jaká nová moudrost tam na vás může čekat.

Osobní číslo roku 8

Pro vás byl tento rok velmi transformační a je dost možné, že jste získali nové pochopení toho, jak silní a schopní jste. Možná jste i odhalili nějaké své nové talenty, nebo získali jasnější náhled na cestu, kterou jste se rozhodli vydat. Září je měsíc jako stvořený k učení se nových věcí a získání stále větší vnitřní síly a moci. Pokud vám něco vadilo, je to ideální čas postavit se sám za sebe a být vyslyšen. S velkou sílou přichází velká zodpovědnost, takže budete možná nuceni vytvářet si hranice, nebo přebírat zodpovědnost za svůj život zcela novým způsobem. Září je také měsíc, kdy je vhodné dát si do pořádku finanční záležitosti.

Osobní číslo roku 9

Tento rok byl pro vás jako horská dráha. Na jednu stranu, vás pomalu vítá vše nové, ale na druhou, jste vyzíváni k tomu, abyste vyhodili to staré. Občas vás tato dualita může zmást, takže si pořádně neuvědomujete, co odchází a co naopak přichází. Když máte pocit, že vás život tahá na všechny strany, nejlepší co můžete udělat je, najít svůj střed a důvěřovat tomu, že vás Vesmír povede správným směrem. Zkuste tento měsíc popustit uzdu, nechat se vést a nemyslet na stresy či obavy z budoucnosti. Odevzdejte se přítomnému okamžiku. Udržujte pozornost na teď a soustřeďte se na malé krůčky vpřed. Časem bude vše jasnější a zřetelnější, tak se opřete a užívejte si jízdu.

 


Autor: Tanaaz / www.foreverconscious.com

Překlad: Ondřej Brož / www.ondrejbroz.com
Nejnovější články na našem portálu

červenec 08, 2024 4634
„Je nutné zvyšovat svůj duchovní, psychický a energetický potenciál, který bude sloužit...
červen 25, 2024 256
Již antická medicína přisuzovala vodě léčivé účinky. Kromě země, vzduchu a ohně je voda jedním ze...
červen 20, 2024 480
20. 6. 2024 ve 22:51 vstoupí Slunce do znamení Raka a bude následovat Merkura a Venuši, kteří do...
červen 17, 2024 421
V dnešní uspěchané době se stále více lidí snaží najít přirozené způsoby, jak zlepšit své zdraví a...
červen 12, 2024 7502
Viz také. Dermatitida, Zánět, Svědění, Vyrážky, Problémy s kůží EMOCE Cítíte se kontrolováni,...
červen 12, 2024 8948
Může takhle vypadat žena ve své síle? Tak křehce? Zranitelně? Právě proto, že je ve své síle, může...
červen 04, 2024 644
Člověk, který často soudí a kritizuje, vidí všude kolem sebe jen nešťastné a zkažené lidi. Pyšný...
červen 04, 2024 446
„Působí již tím, že jsou. Stojí osaměle a mají zvláštní kouzlo, zvláštní osobitou krásu. A ještě...
květen 22, 2024 549
V poslední době jsem zde četla několik stížností od mužů, kteří si tak trochu hráli do noty, když...
květen 22, 2024 568
Neviditelné záření, které se vyskytuje na určitých místech zemského povrchu, znají lidé již od...
květen 21, 2024 716
20. 5. 2024 v 15:00 vstoupilo Slunce do Blíženců v doprovodu Neptuna v Rybách, který ukáže Slunci...
květen 03, 2024 655
„A jako drží ochrannou ruku nad doly svatí a světice, tak zase podzemní temné hlubiny hlídají a...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 2067876
Věřím, že každý se někdy zarazil nad "časem", tedy lépe řečeno nad čísly na hodinách, která na...
4 listopad 2019 516054
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
20 září 2023 458292
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
1 prosinec 2020 294360
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
28 září 2023 283719
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
3 říjen 2023 273521
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
6 říjen 2023 260535
Ekzémy vyjadřují náš VNITŘNÍ ZÁPAS mezi tím počem toužíme, a tím co ve skutečnosti prožíváme....
13 duben 2020 253492
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
3 srpen 2019 251822
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
12 prosinec 2020 243484
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 241714
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 215707
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 207292
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
30 září 2019 189498
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
17 září 2020 186831
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 184570
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
6 prosinec 2018 177027
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 167201
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 163679
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 161425
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 143252
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 128445
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 124952
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...
29 červenec 2022 122953
MIGRÉNY a bolesti hlavy nebo-li náš PAPIŇÁK V HLAVĚ - DUCHOVNÍ PŘÍČINA Bolest z fyzického hlediska...