Tajemství Oblasti 51 - nejtajnějšího místa v USA

Bylo to nejtajnější místo v celých Spojených státech. Základna byla tak tajná, že až do 80. let minulého století nebyla ani na mapách a její existenci vláda USA popírala.

Pohled na mapu odhalí, že tato nejvíce uzavřená oblast představuje území o rozloze 40x40 km, na němž se nacházejí dvě vyschlá jezera. Na severovýchod od obou jezer se nachází GROOM DRY LAKE. Ačkoli existují fotografie, které jednoznačně poukazují, že na jeho západním břehu je vybudována opravdu veliká vojenská základna, armáda přesto dělá mrtvého brouka.

Ještě více se zamlžuje v souvislosti s druhým vyschlým jezerem PAPOOSE LAKE, které se nachází jihozápadně od Groom lake. PAPOOSE LAKE toho doposud víme jen velmi málo. Rozkládá se hlouběji a skrytěji v DREAMLANDU a lze ho jako světlou plochu pozorovat a rozpoznat jen z nejvyšších a velmi vzdálených horských vrcholků. Jezera GROOM a PAPOOSE jsou vzájemně oddělena horským pásmem PAPOOSE MOUNTAIN RANGE. A právě v tomto pohoří se podle všeho nachází jedno z největších tajemství naší planety.

UFO a konspirační teorie o Oblasti 51

obrázek zvětšíte kliknutím na něj

Jsou zde testovány nové experimentální letouny a údajně jsou zde ukrývány i mimozemské technologie. Skutečnost je taková, že se zde opravdu nachází zřejmě nejdelší rozjezdová dráha na světě a že na základnu není odnikud vidět. Poslední pozorovací bod vzdálený 17 km od základny zabrala před pár lety armáda a nyní je celý prostor uzavřen všem očím.

Letecký provoz nad oblastí je zakázán až na vojenské lety. Ostraha dálnice 375 vede skoro až do centra Oblasti 51. Americká armáda vám však zamezí přístup po této silnici, velice rázně vás donutí odjet, a ještě vás legitimuje. V okolí základny S-4 jsou rozmístěny miny, kamery a bariéry z ostnatého drátu.

Za vniknutí do Oblasti 51 jsou vyměřovány pokuty přes 5 000 amerických dolarů. Někteří svědci dokonce tvrdí, že byli svazováni, pečlivě prohledáváni a někdy vyslýcháni nepřetržitě i 8 hodin. Někteří z těch, kdo se „prohřešili", byli uvězněni na 10 měsíců za ohrožení Národní bezpečnosti.

Počátek Oblasti 51 se spjatý s vývojem špionážního letounu U-2. Po druhé světové válce spustil Sovětský svaz železnou oponu okolo své země a velké části východního bloku, což vytvořilo ve zbytku světa informační vakuum. Když v roce 1950 podpořili Sověti invazi Severní Koreje do Jižní Koreje, bylo jasné, že Kreml bude agresivně rozšiřovat sféru svého vlivu. Amerika, poučená z překvapivého útoku Japonska, začala projevovat zájem o sovětskou technologii, armádu a její pohnutky.

Varovná značka na okraji Oblasti 51 upozorňuje na zákaz fotografování.

Varovná značka na okraji Oblasti 51 upozorňuje na zákaz fotografování.

Na začátku 60. let bylo běžné, že americké námořnictvo a letectvo vysílalo množství nízko letících průzkumných letadel, které ovšem byly v neustálém ohrožení. Proto v listopadu roku 1954 schválil prezident Eisenhower tajný vývoj nové generace špionážních letounů označených jako U-2, které byly díky své mimořádně vysoké letové hladině špatně zasažitelné protivzdušnou obranou. Jedním z prvních rozkazů bylo vyhledání odlehlého místa, kde mohlo být prováděno testování techniky a trénink pilotů. Toto místo bylo zakrátko nalezeno a nacházelo se v jižní části Nevadské pouště.

Teprve v roce 1995 podepsal prezident Clinton výnos, který oficiálně ustanovil Oblast 51 vojenským územím. Na jednu stranu tak vlastně řekl, že tato oblast skutečně existuje a zacpal ústa lidem, kteří tvrdili pravý opak, na druhou stranu znemožnil vyšetřovatelům předvolat jako svědky zaměstnance Oblasti 51. Vzhledem k tomu, že Oblast 51 je nyní oficiální vojenský prostor, jsou všichni zaměstnanci vázáni vojenským tajemstvím.

Nejznámější svědek, který vypovídá o základně S-4, která se má údajně nacházet několik kilometrů jižně od Oblasti 51 je Robert Scott Lazar. Tvrdí, že zkoumal mimozemské plavidlo, které běželo na anti gravitačním reaktoru poháněném prvkem 115, který v té době ještě nebyl syntetizován.

Také prohlašuje, že si přečetl dokumenty americké vlády, které popisovaly zapojení mimozemských civilizací do chodu lidstva za posledních 10 000 let. Po této výpovědi se Roberta Lazara údajně někdo pokoušel zastřelit, když jel autem domů.

Lazar dále vypovídal o podzemním komplexu S4, který je ukryt pod celým horským pásmem. Využívá se zde vysoce pokročilé technologie, která prý nemohla být stvořena člověkem. Jsou zde i cizí kosmické lodě, které ho upoutaly svým vzhledem. Byly beze stop po jakémkoliv sváru, žádné šrouby ani spojovací nýty. Všechno mělo měkký a zaoblený tvar, který připomínal vosk. Všude byly iluminátory, oblouky a malá křesílka.

Samotný pohon tohoto stroje měl velikost basketbalového míče a kolem něj bylo antigravitační pole, které procházelo středem vesmírné lodě. Podle získaných materiálů následně zjistil, že bytosti, které ovládají tyto stroje jsou ze souhvězdí „ZETA RETICULI".

Dále zde nalezl i přísně tajné dokumenty, ve kterých se mimo jiné píše o tragické nehodě, která se udála v roce 1979, kdy mimozemšťané zabili vědce a členy obrany ze základny. Svědek však ale nepotvrdil, že by v komplexu S4 viděl nějaké mimozemské návštěvníky, ale to, co viděl, ho jen utvrdilo v domnění, že se setkal s něčím velmi podivným.

UFO a konspirační teorie o Oblasti 51
Lazar dále potvrzuje ve své výpovědi, že při přecházení z jedné místnosti do druhé si všiml dvou mužů v bílých pláštích, jak se dívali dolů a promlouvali s něčím malým s dlouhými pažemi. Pravdivost Roberta Lazara však potvrzuje i dalších dvanáct lidí. Dokonce je prý i v držení jedna videokazeta s rozhovorem člověka, který řídil několik velmi důležitých vojenských programů a tvrdí, že vláda vlastnila mimozemské přístroje a mimozemšťany již od počátku 60. let. Tato kazeta však má být zveřejněna až po jeho smrti a další svědkové nechtějí o těchto věcech hovořit, protože se obávají možných následků. Novináři, kteří se zabývají informacemi o Oblasti 51 se setkávali s velkým strachem svědků, kteří byli údajně psychicky vydíráni a bylo jim dokonce vyhrožováno fyzickou likvidací.

Na všech dveřích, stěnách i hlavních užívaných mechanismech a zařízeních jsou patrné znaky v cizí symbolické řeči a v univerzálním systému symbolů, kterému rozumí jak lidé, tak cizí bytosti pohybující se na základně. Thomas C. sdělil, že od druhé úrovně jsou povinné jakési uniformy.

Tak například všichni, kteří se pohybují na druhé úrovni nosí špinavě bílou uniformu, spíše jakousi kombinézu opatřenou zipem. Každé osobě je denně zvážena tělesná hmotnost. Používání ID karet je nutností. Před každými dveřmi či vstupy do dalších prostor anebo pod plochami těsně před všemi důležitými mechanismy základny jsou zabudovány velmi citlivé váhy, které permanentně skenují tělesnou hmotnost každé osoby uvnitř systému. Jednotlivec umístí svou osobní ID kartu do štěrbiny a pak vstoupí do soustavy číselných znaků příslušného „klíče".

Osobní váha a kód musí odpovídat údajům na ID kartě. Všechny výtahy jsou magneticky kontrolované. Neexistují žádné výtahové kabely. Na stejném principu fungují všechny šachty i větší dopravní tunely. Neexistují žárovky nebo zářivky. Prostory jsou ozářeny speciálními fosforeskujícími a luminiscenčními jednotkami.

Některé větší a hluboké tunely používají formu „PHOSPORUS PENTOXID".

Podle svědectví, které jsou v současné době k dispozici a které se vztahují k podzemní tajné biologické laboratoři lze říct, že na Úrovni 1 se nachází depa pro údržbu chodeb a tunelů, Úroveň 2 obsahuje depa pro vlaky, raketoplány, stroje pro ražbu tunelů, Úroveň 4 obsahuje nejvýkonnější laboratoře věnující se výzkumu člověka, ale i takovým mechanismům jako jsou telepatie, hypnóza a sny.

UFO a konspirační teorie o Oblasti 51
Při této příležitosti Thomas zcela vážně tvrdí, že vědci jsou již dnes schopni oddělit bioplazmatické tělo od fyzického a do takto vytvořené fyzické slupky umístit cizí entitu poté co provedou životní neutralizaci Duše člověka. Tomuto mechanismu se prý odborně říká: „LIFE-FORCE-MATRIX". Na Úrovni 6 se nachází ve slangu zaměstnanců základny tzv. „NIGHTMARE HALL". Jde v podstatě o specifickou genetickou laboratoř, kde jsou dělány experimenty na rybách, ptácích, myších, ale i lidech. Není žádným tajemstvím, že GREYS a REPTILOIDS jsou vysoce analyticky a technologicky orientované rasy. Bohužel do jejich nebezpečné hry se zapojil, respektive byl vmanévrován i lidský druh.

Oblast 51 má mnoho tajemství a věříme, že v budoucnu se dozvíme ještě více. Otázkou však zůstává, zda je lidstvo již na tuto pravdu připraveno a zda zveřejnění mimozemských technologií nepovede k jejich zneužití a následnému kataklizmatu, který na naší planetě možná již dříve nastal.


Nejnovější články na našem portálu

červen 25, 2024 256
Již antická medicína přisuzovala vodě léčivé účinky. Kromě země, vzduchu a ohně je voda jedním ze...
červen 20, 2024 481
20. 6. 2024 ve 22:51 vstoupí Slunce do znamení Raka a bude následovat Merkura a Venuši, kteří do...
červen 17, 2024 421
V dnešní uspěchané době se stále více lidí snaží najít přirozené způsoby, jak zlepšit své zdraví a...
červen 12, 2024 7502
Viz také. Dermatitida, Zánět, Svědění, Vyrážky, Problémy s kůží EMOCE Cítíte se kontrolováni,...
červen 12, 2024 8950
Může takhle vypadat žena ve své síle? Tak křehce? Zranitelně? Právě proto, že je ve své síle, může...
červen 04, 2024 644
Člověk, který často soudí a kritizuje, vidí všude kolem sebe jen nešťastné a zkažené lidi. Pyšný...
květen 22, 2024 550
V poslední době jsem zde četla několik stížností od mužů, kteří si tak trochu hráli do noty, když...
květen 22, 2024 569
Neviditelné záření, které se vyskytuje na určitých místech zemského povrchu, znají lidé již od...
květen 21, 2024 716
20. 5. 2024 v 15:00 vstoupilo Slunce do Blíženců v doprovodu Neptuna v Rybách, který ukáže Slunci...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 2067885
Věřím, že každý se někdy zarazil nad "časem", tedy lépe řečeno nad čísly na hodinách, která na...
4 listopad 2019 516055
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
20 září 2023 458292
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
1 prosinec 2020 294360
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
28 září 2023 283719
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
3 říjen 2023 273521
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
6 říjen 2023 260535
Ekzémy vyjadřují náš VNITŘNÍ ZÁPAS mezi tím počem toužíme, a tím co ve skutečnosti prožíváme....
13 duben 2020 253492
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
3 srpen 2019 251824
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
12 prosinec 2020 243484
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 241714
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 215707
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 207293
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
30 září 2019 189498
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
17 září 2020 186831
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 184570
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
6 prosinec 2018 177027
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 167201
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 163679
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 161425
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 143252
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 128445
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 124953
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...
29 červenec 2022 122954
MIGRÉNY a bolesti hlavy nebo-li náš PAPIŇÁK V HLAVĚ - DUCHOVNÍ PŘÍČINA Bolest z fyzického hlediska...